Jesteś w miejscu stałego kontaktu z Klubem , [włącznie z dostępem do SKRZYNKI dla osób, które zastrzegają swoje adresy i nazwiska do wiadomości KKK], gdzie oczekujemy na Twoje opinie odnośnie zawartości naszego blogu i ewentualne propozycje jego prowadzenia na oczekiwanym poziomie merytorycznym. Naszym celem bowiem jest prowadzenie blogu w sposób profesjonalny i chcemy te oczekiwania spełnić, na ile będziemy w stanie dotrzymać kroku osobom wszechstronnie zorientowanym w szeroko rozumianym poznaniu naukowym, które z kolei posiadają dobre rozeznanie w zagadnieniu UFO.

Witamy wszystkich zainteresowanych z nadzieją, że ich opinia zaowocuje nowym, bardziej obiektywnym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistość w perspektywie stałej obecności UFO, które to zjawisko znakomicie wpisuje się w ekosferę Ziemi i co za tym idzie –  powstanie cywilizacji na miarę oczekiwań wszystkich ludzi dobrej woli na całym świecie! Budującym faktem jest bowiem to, że UFO pojawiają się we wszystkich zakątkach planety Ziemia! To już coś!

Przypominamy, że z zasady [!] blog Klubu Kontaktów Kosmicznych służyć ma jako forum dla wyrażania i wymiany opinii w poszczególnych >zakładkach<, dostępnych ogółowi Przechodniów! Krótko mówiąc, nie zamierzamy bezpośrednio uczestniczyć w tym – mamy nadzieję – nieustannym >maratonie intelektualnym<, ograniczając się jedynie do sporadycznych komunikatów. Przede wszystkim, w nawiązaniu do wyrażanych tutaj opinii! Znajdą się wśród nich zapewne liczne odpowiedzi na niewygodne dla nauki pytania, jakich niejednokrotnie unikają wykładowcy wyższych uczelni. Wasza obecność czyli chęć, wręcz potrzeba poznawania świata jest w tym wypadku nieodzowna! Konieczna! Uczyniliśmy pierwszy krok, który, mamy pewność, stwarza dobrą podstawę do rzeczowej wymiany opinii na każdy temat, nie wyłączając dla wielu wciąż kontrowersyjnej obecności Niezidentyfikowanych Obiektów Latających w naszym bezpośrednim otoczeniu – >kosmicznym siedlisku życia< jakim jest planeta Ziemia.

Zachęcamy do odwiedzin, zastrzegając, że nie udzielamy odpowiedzi na Anonimy!

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *